Zapraszamy na 6. edycję Event Focus – Studenckiego Szkolenia Branży Eventowej

Event Focus to cykl bezpłatnych szkoleń skierowany do studentów krakowskich uczelni, poświęcony tematyce organizacji wydarzeń. 23 listopada br. odbędzie się szósta edycja szkolenia. Organizatorem wydarzenia są: Katedra Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (prowadząca studia magisterskie Zarządzanie kongresami i dużymi wydarzeniami) oraz Biuro Kongresów Urzędu Miasta Krakowa, przy wsparciu Koła Naukowego Turystyki i Rekreacji InvenTur.

Zapraszamy na 6. edycję Event Focus – Studenckiego Szkolenia Branży Eventowej
Fot. KCB

Jesienna edycja Event Focusa jest realizowana w partnerstwie z organizacjami branżowymi: Stowarzyszeniem Konferencje i Kongresy w Polsce (SKKP) oraz Meetings Professionals International (MPI). Jej tematyka w całości poświęcona jest kongresom i konferencjom.

EventFocus składa się z dwóch części – wykładów praktyków wprowadzających w tematykę organizacji kongresów i konferencji oraz z warsztatów z praktykami branżowymi pod nazwą „ZRÓBMY EVENT”.

Gośćmi jesiennej edycji będą: Paula Fanderowska zastępca dyrektora Centrum Kongresowego ICE Kraków, wiceprezes SKKP. Podczas swojej prelekcji opowie o synergii w branży spotkań na przykładzie królewskiego miasta Krakowa. Kolejnymi z prelegentów będą Agnieszka Ziemiańska oraz Sara Lamik – przedstawicielki EXPO Kraków oraz MPI, które zaprezentują najważniejsze elementy strategii pozyskiwania kongresów. Wśród gości nie zabraknie przedstawiciela Kraków Convention Bureau UMK, Katarzyna Janik skupi się na pokazaniu jakie role w branży spotkań pełni miejskie Convention Bureau. Nad całym spotkaniem w roli moderatora oraz prelegenta będzie czuwał prof. UEK dr hab. Krzysztof Borodako, wykładowca na specjalności „Zarządzanie kongresami
i dużymi wydarzeniami”. Na samym początku wprowadzi uczestników szkolenia w tematykę rozwoju branży kongresowej w Krakowie.

Każdy z uczestników na zakończenie warsztatów otrzyma certyfikat poświadczający ukończenie całego szkolenia.

 

Wydarzenie jest realizowane od początku we ścisłej współpracy z partnerami technologicznymi – dostawcą rozwiązania do organizacji konferencji i innych spotkań Syskonf.pl oraz firmą obsługująca wysyłkę smsów - SMSAPI.

Patronat nad tym wydarzeniem objęły: Rynek turystyczny, Hotelarz, MeetingPlanner.pl, MICE Poland, Kraków.pl oraz KurierUEK.

Więcej informacji i formularz rejestracyjny znajduje się na stronie: http://eventfocus6.syskonf.pl/

Pokaż metkę
Osoba publikująca: KATARZYNA JANIK
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Zobacz także
POLECAMY