Komunikat archiwalny

Kraków i Małopolska promują się w Skandynawii

Oslo i Sztokholm to dwa miasta, w których w minionych dniach (30, 31 października - wtorek, środa) odbyła się prezentacja Krakowa i Małopolski w ramach projektuPromocja turystyki biznesowej w Małopolsce na rynkach zagranicznych” realizowanego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

Spotkania skierowane były do skandynawskich przedstawicieli branży spotkań. Uczestnicy mieli okazję poznać ofertę Regionu Małopolski i jego stolicy - Krakowa. Zaprezentowano również nowo powstające centrum kongresowe ICE Kraków, którego otwarcie przewiduje się na jesień 2014.

Gości powitali m.in. Pan Adam Hałaciński - Ambasador RP w Sztokholmie, Pan Józef Domagalski - I radca Ambasady RP w Oslo oraz Pani Małgorzata Hudyma - Dyrektor Polskiego Ośrodka Informacji Turystycznej w Sztokholmie.  Koordynatorem organizacji prezentacji było Krakow Convention Bureau.

W trakcie każdej prezentacji zaprezentowany został najnowszy film wykonany w ramach projektu promujący Kraków i Małopolskę jako atrakcyjne miejsca dla przemysłu spotkań. Podczas spotkania odbył się również workshop, w którym udział brali przedstawiciele Urzędu Miasta Krakowa (Krakow Convention Bureau), Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Centrum Kongresowego ICE oraz reprezentanci czterech firm z Krakowa: Intercrac, Jordan, Haxel i DMC Poland. Na uczestników spotkania z Oslo i Sztokholmu czekała do wygrania nagroda: „Weekendu w Krakowie” z osobą towarzyszącą. (katarzyna.fiedorowicz@um.krakow.pl)

Pokaż metkę
Osoba publikująca: MARCIN DROBISZ
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Zobacz także
POLECAMY