EXPO Kraków – do zobaczenia po wakacjach

Sezon urlopowy w EXPO Kraków jest bardzo pracowity: trwają intensywne przygotowania do wydarzeń, które odbędą się już jesienią.  Jak zwykle początek sezonu będzie obfitował  przede wszystkim w wydarzenia cykliczne Targów w Krakowie.

EXPO Kraków – do zobaczenia po wakacjach
Fot. EXPO Kraków

Stałą pozycją w kalendarzu EXPO Kraków stały się już Targi Młodej Pary. Podczas kolejnej edycji, która będzie miała miejsce 1 października 2017 roku, już po raz czwarty spotkają się u nas specjaliści związani z branżą ślubną, prezentując przyszłym Parom Młodym pełen asortyment produktów i usług. Targi Ślubne to niepowtarzalna okazja do porównania ofert producentów sukien ślubnych, biżuterii, garniturów, ale także do zasięgnięcia porady u profesjonalistów z branży. Jak zwykle nie zabraknie pokazu sukien ślubnych, muzyki na żywo w wykonaniu zespołów weselnych, pokazów barmańskich, tanecznych, a także loterii i konkursów. Targi Młodej Pary to wyjątkowa okazja, żeby skonsultować się z najlepszymi specjalistami z branży zebranymi w jednym miejscu. EXPO Kraków dzięki wielu możliwościom aranżacji przestrzeni jest idealną lokalizacją dla tak barwnego wydarzenia.

Jesień już tradycyjnie należy do Targów w Krakowie obfitując w wydarzenia przemysłowe o międzynarodowej randze. Październik to przede wszystkim Międzynarodowe Targi  Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych – KOMPOZYT EXPO®, Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych – 4INSULATION  oraz Targi Efektywności Energetycznej w Przemyśle – EFE (11-12.10.2017). Następnie odbędą się Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SyMas oraz Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – Maintenance (18-19.10.2017). W listopadzie zapraszamy na Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów – EUROTOOL® oraz Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach – BLACH –TECH –EXPO (28-30.11.2017). Cykl jesiennych imprez przemysłowych kończymy Międzynarodowymi Targami Elementów Złącznych i Technik Łączenia – FASTENER POLAND (28-30.11.2017), które odbędą się po raz pierwszy.

Wyjątkową pozycją w naszym kalendarzu są Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie (26-29.10.2017), od przeszło dwudziestu lat gromadzące miłośników literatury z całego świata. Ten sezon będzie szczególny dla Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® (15-17.11.2017), które będą obchodziły jubileusz 25-lecia. Na pewno nie zabraknie niespodzianek!

Kalendarz wydarzeń w EXPO Kraków znajdą Państwo na www.expokrakow.com

Pokaż metkę
Autor: Targi w Krakowie
Osoba publikująca: NATALIA KULEC-GREŃ
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Zobacz także
POLECAMY