Świąteczny czas w EXPO Kraków!

Grudzień jest najbardziej intensywnym miesiącem w EXPO Kraków, jeśli chodzi o organizację bankietów korporacyjnych oraz imprez dla pracowników mniejszych firm.

Świąteczny czas w EXPO Kraków!
Fot. Targi Expo w Krakowie

Musimy nieskromnie podkreślić, że nasz obiekt jest idealnym miejscem na tego typu wydarzenia – nie ma eventu, którego nie dałoby się u nas zorganizować!

Las choinek w lobby, huczne koncerty czy oświetlone ulice Nowego Jorku– w naszym obiekcie co roku realizujemy nawet najbardziej oryginalne pomysły. Wszystko to za sprawą funkcjonalności EXPO – dwie hale nieograniczone filarami dają całkowitą swobodę w aranżacji przestrzeni. Z tego właśnie powodu jesteśmy uważani za najlepsze w Małopolsce miejsce na efektowne bankiety.

Z równie dużym powodzeniem gościmy mniejsze spotkania firmowe, mikołajki bądź kolacje biznesowe – zespół sal konferencyjnych naszego obiektu daje sporą elastyczność również w tworzeniu mniejszych realizacji. Organizatorzy tego typu wydarzeń doskonale zdają sobie sprawę, jak ważna jest integracja w środowisku pracy, właśnie podczas mniej formalnych spotkań. Wzrost zapotrzebowania na organizację tego typu wydarzeń wyraźnie widać w naszym grudniowym kalendarzu, z czego bardzo się cieszymy!

Musimy przyznać, że grudzień to dla nas bardzo pracowity miesiąc. Ten czas zwiastuje jednak także upragnioną przerwę świąteczną – reprezentując branżę spotkań, dobrze wiemy, że najważniejsze są te, które odbywają się w gronie najbliższych. Wszystkim naszym partnerom biznesowym a także znajomym z branży życzymy jak najwięcej okazji do spędzania czasu w rodzinnym gronie!

Tagi: expo, targi, kraków

pokaż metkę
Autor: Targi w Krakowie
Osoba publikująca: Małgorzata Rajwa
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Zobacz także
POLECAMY