Kraków Convention Bureau jedzie na 31st ECM Summer School do Drezna

ECM Summer School to cykliczne spotkanie organizowane przez Stowarzyszenie European Cities Marketing (ECM), w którym uczestniczą przedstawiciele branży zajmującej się turystyką biznesową czyli  pracownicy biur convention, centrów konferencyjnych, hoteli oraz planistów spotkań.

Kraków Convention Bureau jedzie na 31st ECM Summer School do Drezna
Fot. ECM

ECM Summer School to obowiązkowe szkolenie dla przedstawicieli sektora przemysłu spotkań, które przybliża podstawowe pojęcia i zasady funkcjonowania rynku. Podczas tegorocznej    edycji    poruszane będą    liczne    zagadnienia: współpraca z mediami, wykorzystanie  informacji 
z  bazy  ICCA, współpraca ze  stowarzyszeniami 
i  klientami korporacyjnymi, praca nad rfp (request for proposal), przygotowanie oferty typu bid, organizacja  fam  tripów  oraz  wizyt  studyjnych,  efektywne  przygotowanie  się  oraz uczestniczenie w targach. Treści edukacyjne szkoły są dostosowywane do najnowszych osiągnięć przemysłu, jak również zmieniających się potrzeb uczestników co czyni ją bardzo atrakcyjną formą szkolenia.

Szkolenia ECM Summer School organizowane są od 30 lat w różnych miastach europejskich. W takcie ich trwania przedstawiciele miast, którym zależy na uzyskiwaniu coraz lepszych wyników
w turystyce biznesowej mają okazję do wymiany doświadczeń, wiedzy i najlepszych praktyk. Dla Krakowa uczestnictwo w spotkaniu będzie m.in. okazją do wzmocnienia członkostwa w ECM i dalszego rozwoju współpracy ze stowarzyszeniem.

31. ECM Summer School odbędzie się w dniach 26-30 sierpnia 2017 roku w Dreźnie. Jego uczestnicy (co roku jest to ok. 100 osób z całego świata) będą mieli okazję nie tylko poznać najnowsze trendy w turystyce biznesowej, ale także zwiedzić miasto i poznać jego ofertę skierowaną m.in. do organizatorów spotkań biznesowych.

Na tegoroczne spotkanie zaproszonych zostało wielu prelegentów m.in.: Luca Favetta (HP), Christian Mutschlechner (Vienna Convention Bureau), Nicola Mc Grane (IAPCO), Miguel   Neves   (IMEX   Group), Denis    Speet  (ICCA), AnneWallin Rødven (Oslo Convention Bureau) oraz Pier Paolo Mariotti (CMP CMM).

Pokaż metkę
Autor: KCB
Osoba publikująca: KATARZYNA JANIK
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Zobacz także
POLECAMY