Więcej aktualności ...

EXPO Kraków – do zobaczenia po wakacjach

Sezon urlopowy w EXPO Kraków jest bardzo pracowity: trwają intensywne przygotowania do wydarzeń, które odbędą się już jesienią.  Jak zwykle początek sezonu będzie obfitował  przede wszystkim w wydarzenia cykliczne Targów w Krakowie.

XVI Międzynarodowy Kongres Kontroli Wewnętrznej, Audytu Wewnętrznego, Antykorupcji i Zwalczania Oszustw w Krakowie

28 września 2017 r. w gmachu Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego rozpocznie swoje obrady dwudniowy Międzynarodowy Kongres Kontroli Wewnętrznej, Audytu Wewnętrznego, Antykorupcji i Zwalczania Oszustw.

Wiosna w EXPO Kraków: innowacje, spotkania, inspiracje

Pierwszy kwartał roku 2017 za nami: w EXPO Kraków ostatnie miesiące obfitowały w duże wydarzenia, a zwiastunem wiosny stały się jubileuszowe 25. Targi KRAKDENT®, które przeszły najśmielsze oczekiwania organizatorów pod względem liczby wystawców i odwiedzających. W nadchodzących tygodniach EXPO Kraków będzie tętnić życiem, prezentując odświeżającą różnorodność imprez i eventów.

Lipsk - Miasto Muzyki, Instalacja Światła i Dźwięku „25 Her(t)z

We współpracy z francuskim artystą światła Philippem Morvanem i lipskim muzykiem Mikem Dietrichem, pod patronatem miasta Lipska zostanie zainscenizowane jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki łączące w sobie światło i muzykę – instalacja światła i dźwięku „25 Her(t)z”. Wysoka na 5 metrów „rzeźba” składa się z 128 kostek opatrzonych literami, które przypominają nazwiska znamienitych lipskich kompozytorów - Bacha, Mendelssohna, Schumanna, Wagnera i innych.

Ambasadorowie Kongresów Polskich 2017

8 maja br. podczas posiedzenia kapituły Programu Ambasadorów Kongresów Polskich do grona Honorowych Ambasadorów Kongresów Polskich dołączyło 17 nowych, wybitnych osobistości reprezentujących środowisko naukowe i biznesowe, w tym 4 z Krakowa! Do tej pory tytuł Ambasadora Kongresów otrzymało 238 osób, w tym ponad 40 z Krakowa i Małopolski.

 

Najnowszy raport ICCA już dostępny

W ICCA Statistics Report 2016, kluczowym dla branży raporcie Kraków zajął 65. miejsce w skali świata, zaś 32. w Europie, będąc gospodarzem 41 spotkań stowarzyszeń. Jest to spadek w porównaniu z rokiem 2015, kiedy to Kraków zajmował 49. miejsce w skali świata, a 26. pośród miast europejskich.

„Zatrudniaj, angażuj i zarabiaj” Kraków 2017r. Ponad 100 liderów lokalnej gastronomii łączy siły i doświadczenie.

Jesteśmy „DO USŁUG” - rusza kampania wspierająca profesjonalizację i rozwój branży gastronomicznej. W ramach akcji 10 maja br. kadra zarządzająca gastronomii łączy siły podczas regionalnej konferencji szkoleniowej MADE RESTAURANT w Krakowie. „Zatrudniaj, angażuj i zarabiaj” to hasło przewodnie spotkania, którego celem jest zintegrowanie prężnych przedsiębiorców wokół największego problemu gnębiącego branżę tj. braku lojalnej i wyszkolonej kadry.

IAAPA po raz pierwszy organizuje Doroczne Forum Wiosenne w Krakowie, w Polsce!

W dniach od 8 do 10 maja specjaliści od wypoczynku, atrakcji, turystyki i rozrywki gromadzą się, by odkryć i poznać rozwijający się polski rynek wypoczynku i turystyki. Międzynarodowe Stowarzyszenie Parków Rozrywkowych i Atrakcji (IAAPA) organizuje w Krakowie, w Polsce, zjazd specjalistów z dziedziny wypoczynku, atrakcji, turystyki i rozrywki.

III Międzynarodowy Kongres Etyki w Turystyce w Krakowie

Zapraszamy na III Międzynarodowy Kongres Etyki w Turystyce, który odbędzie się 27-28 kwietnia w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Światowy Kongres Etyki jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez Światową Organizację Turystyki (UWNTO). Poprzednia edycja Kongresu odbyła się w Ekwadorze w 2012 roku.

Rekomendacja Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej dla Krakow Convention Bureau

Z wielką przyjemnością informujemy, iż Krakow Convention Bureau jako regionalne Biuro Kongresów, ponownie otrzymało rekomendację Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej.

POLECAMY