O Nas rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Spotkanie Strategic Alliance of the National Convention Bureaux of Europe w Pradze

Jak europejskie narodowe Convention Bureaux mogą wykorzystać swój wpływ na zrównoważony rozwój? To był temat spotkania Strategic Alliance of the National Convention Bureaux of Europe w 2023 roku w Pradze. Przedstawiciele europejskich convention bureaux opracowują plan działania, który ma pomóc krajowym convention biurom w kształtowaniu przejścia na zrównoważone wydarzenia biznesowe.

Fot. materiały prasowe

Dzień przed warsztatami w Pradze uczestników odwiedzili Carina Bauer i Liz Brand z IMEX oraz Senthil Gopinath i Tamara Bernstein z ICCA, aby podzielić się najnowszymi osiągnięciami ze swoich dziedzin. Dobrze jest współpracować z tak oddaną grupą podobnie myślących ekspertów i wypracowywać konkretne rozwiązania dla przemysłu spoktań. Wymaga to współpracy opartej na zaufaniu, inspirującego otoczenia. Wszystko to udało się zrealizować w ramach spotkania Strategic Alliance of the National Convention Bureaux of Europe w Pradze.

Polskę na wydarzeniu reprezentowała Aneta Książek - kierownik Biura Spotkań i Wydarzeń Poland Convention Bureau. W spotkaniu w czeskiej Pradze udział wzięli Eric Bakermans, Sandie Meyniel, Kit Lykketoft , Matthias Schultze, Paul Black, Neil Brownlee, Annika Hallman, Kadri Karu, Sònia Serracarbassa, Efi Koudeli, joaquim pires, Frode Aasheim, Dušan Borovčanin, Tobia Salvadori i Ines Antti-Poika


Źródło: na postawie wiadomości Matthias Schultze Dyrektor GCB German Convention Bureau

Poland Convention Bureau

pokaż metkę
Autor: Poland Convention Bureau
Osoba publikująca: Małgorzata Rajwa
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Data publikacji: 2023-02-02
Data aktualizacji: 2023-02-02
Powrót

Zobacz także

Znajdź