O Nas rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Targi w Krakowie finalistą UFI Marketing Awards 2023!

Targi w Krakowie znalazły się w gronie trzech finalistów prestiżowego konkursu o nagrodę UFI Marketing Award 2023 organizowanego przez UFI Global Association of the Exhibition Industry. Wyróżnienie zdobyła strategia marketingowa 25. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie®.

Fot. materiały prasowe

UFI Marketing Award wyróżnia strategie marketingowe, które nie tylko mają rzeczywisty wpływ na wyniki targów, ale są również przykładem dobrych praktyk dla całej branży.

Każdego roku UFI otrzymuje dziesiątki zgłoszeń, a finaliści są wybierani przez jury na podstawie ich zdolności do wprowadzania innowacyjnych strategii, które pomogą przezwyciężyć wyzwania rynkowe.

Temat przewodni tegorocznej edycji brzmiał: “The big picture - getting back to business and winning the future with strategic marketing”.

W finale konkursu Targi w Krakowie zaprezentują swoje zgłoszenie przed jury podczas warsztatów w Maastricht organizowanych równolegle z UFI European Conference w dniach 14 - 16 czerwca 2023 roku. Jury, złożone z ekspertów branży marketingowej z całego świata, wybierze zwycięzcę po prezentacji każdego z trzech finalistów.

pokaż metkę
Autor: EXPO Kraków
Osoba publikująca: Małgorzata Rajwa
Podmiot publikujący: Biuro Kongresów
Data publikacji: 2023-04-25
Data aktualizacji: 2023-04-25
Powrót

Zobacz także

Znajdź